Моя

корзина

КОРЗИНА ПУСТА

Комп.програма "1С:Підприємство 8.2.Версія для вивчення програмування для України

Комп.програма "1С:Підприємство 8.2.Версія для вивчення програмування для України

240.00

 

 

 

 

Кіл-сть:  

Програмний продукт "1С:Підприємство 8.2. Версія для навчання програмуванню для України" призначений для самостійного отримання навичок модифікації існуючих і створення нових прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8.2".
Склад продукту
Основу програмного продукту "1С:Підприємство 8.2. Версія для навчання програмуванню для України" складає навчальна версія платформи "1С:Підприємства 8.2" - це реально діюча платформа "1С:Підприємства 8.2" з обмеженнями, які описані далі.

У першу чергу вона призначена для вивчення системи "1С:Підприємство 8". Це доступне рішення для широкого кола користувачів, які хочуть познайомитися з системою програм "1С:Підприємство 8.2" і навчитися прийомам конфігурації: створенню і змінам структури метаданих, написанню програмних модулів, розробці інтерфейсу, адмініструванню прикладних рішень.

Поряд з вивченням допускається застосування учбової версії платформи для модифікації і розробки реальних прикладних рішень в межах можливостей цієї поставки. Формати інформаційних баз конфігурацій учбової і комерційної версії не відрізняються. Складність конфігурацій в учбовій версії не обмежена. Проте можливості відладки, наприклад, лімітовані обмеженнями на обсяги даних.

Реальна експлуатація прикладних рішень може здійснюватися тільки на комерційних версіях системи "1С:Підприємство 8".

Крім навчальної версії платформи в продукт входять навчальні конфігурації "Управління невеликою фірмою", "Бухгалтерія для України", а також демонстраційна конфігурація "Керований додаток".

Комплект поставки містить наступну документацію: "1С:Підприємство 8.2. Керівництво розробника", "1С:Підприємство 8.2. Керівництво адміністратора", а також книгу "1С:Підприємство 8.2. Практичний посібник розробника", що дозволяє самостійно освоїти прийоми розробки і модифікації прикладних рішень.

Додаткові відомості