Моя

корзина

КОРЗИНА ПУСТА

Комп.програма "1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія

Комп.програма "1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія

72.00

 

 

 

 

Кіл-сть:  

 "1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія" включає в себе книгу з диском. Книга містить повний опис функціональних можливостей прикладного рішення і необхідних прийомів роботи з програмою. До складу диска входить електронне керівництво по швидкій установці і запуску програми, навчальна версія платформи "1С:Підприємство 8.2", конфігурація "Бухгалтерія для України", ред. 1.2, інтерактивний навчальний курс "Ефективна робота з 1С:Підприємством 8", інформація з навчання роботі з програмою "1С:Бухгалтерія 8 для України". У поставку конфігурації включено посібник по швидкому освоєнню прикладного рішення.

Обмеження і особливості навчальної версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"
"1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія" - це програма для навчання веденню бухгалтерського та податкового обліку і підготовки регламентованої звітності. У порівнянні з комерційними версіями вона має ряд обмежень:

    обмежена кількість даних в документах, довідниках, планах рахунків, планах видів характеристик і інших об'єктних таблицях;
    обмежена кількість записів в табличних частинах і наборах записів;
    одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач;
    друк і збереження табличних документів підтримуються тільки в режимі Конфігуратора;
    не підтримується робота у варіанті клієнт-сервер;
    не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
    не підтримується COM-з'єднання;
    не підтримується робота з веб-сервісами;
    відсутня можливість використання паролів і Windows-аутентифікації для користувачів.

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія" не має апаратного або програмного захисту, проте її швидкодія понижена в порівнянні з комерційною версією програми "1С:Бухгалтерія 8".

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не може використовуватися для автоматизації реальних підприємств.

Навчальна версія платформи "1С:Підприємство 8.2", що входить в поставку, підтримує модифікацію існуючого прикладного рішення і створення нових прикладних рішень (конфігурація). Проте "1С:Бухгалтерія 8 для України. Навчальна версія" в першу чергу призначена для навчання роботі з конфігурацією "Бухгалтерія для України" в режимі користувача, тому розгляд основ конфігурації виходить за рамки пропонованого програмного продукту. Для освоєння розробки прикладних рішень в системі "1С:Підприємство 8" фірма "1С" рекомендує використовувати інший програмний продукт - "1С:Підприємство 8.2. Версія для навчання програмуванню", в поставку якого входять необхідні методичні посібники по створенню прикладних рішень на останній версії 8.2 платформи "1С:Підприємство".

Додаткові відомості